XXIX EDYCJA KONKURSU PLASTYCZNEGO "MÓJ ŚWIAT MOJE MARZENIA" W RAWICZU ROZSTRZYGNIĘTA

Za nami kolejna edycja regionalnego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pn. "Mój świat, moje marzenia". To wydarzenie, kiedy nagrodzony zostaje talent, wyobraźnia i uczucia dzieci oraz młodzieży.
Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w tym konkursie, którego organizatorem był Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Rawiczu. W tej edycji z rydzyńskiego Ośrodka wyróżnieni zostali: Izabela Sawicz, Bartosz Maciejewski, Tobiasz Górski, Adrianna Mielcarek, Krystian Jędrzejczak, Piotr Zawada, Piotr Kubiak, Jakub Dudka, Sebastian Gieniusz, Bartosz Gurgurewicz, Mikołaj Bateńczyk. Uczniów do konkursu przygotowały panie: Beata Dębowicz i Lidia Garbacz.