X Ogólnopolski Konkurs Plastyczno- Literacki: Twórczość ks. Jana Twardowskiego widziana oczami dziecka

Nasi uczniowie brali udział w ogólnopolskim konkursie plastyczno– literackim: Twórczość ks. Jana Twardowskiego widziana oczami dziecka.. Zadanie konkursowe polegało na wybraniu wiersza i wykonaniu ilustracji w oparciu o samodzielną interpretację tego utworu.

Po wizycie w bibliotece i lekturze twórczości ks. Jana Twardowskiego powstały piękne prace, które prezentujemy niżej. Laureatami konkursu zostali Filip i Adam. Adam zilustrował utwór: „Bezdzietny anioł”, a Filip zobrazował własną interpretację wiersza: „Aniele Boży”.
Pozostali uczniowie wykonali ilustracje do wierszy: „Jest”, „Do świętego Franciszka”, „Przepiórka”, „Bałem się”, „Święty Franciszku z Asyżu”, „*** (Babiego lata kruchą nić)”, „Bezdomna”, „Podziękowanie”.