WIZYTA POSŁÓW NA SEJM RP w SPECJALNYM OŚRODKU SZKOLNO-WYCHOWAWCZYM w RYDZYNIE

We wtorek 30 maja 2023 r. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rydzynie odwiedzili Posłowie na Sejm RP:  Kazimierz Gołojuch - przewodniczący, Jacek Czerniak – zastępca przewodniczącego, Andrzej Grzyb i Tadeusz Zwiefka – członkowie sejmowej podkomisji stałej do spraw wykorzystania środków pochodzących z Unii Europejskiej.

W  towarzystwie Starosty leszczyńskiego – Jarosława Wawrzyniaka, Naczelnika Wydziału Organizacyjnego, Oświaty i Spraw Społecznych – Katarzyny Kamińskiej oraz Dyrektora Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Rydzynie Emilii Nowak goście zwiedzili nasz Ośrodek oraz m.in. dowiedzieli się z jakich programów nasza placówka w minionych latach korzystała, a były to programy „Mój zawód – mój wybór” realizowany w latach 2017-2020, „Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2020”, a także jakie są dalsze potrzeby związane z modernizacją Ośrodka.

Szanowni Goście byli pod wrażeniem Ośrodka i przylegającego terenu wraz z Zamkiem w Rydzynie oraz z uznaniem wypowiadali się o naszej ciężkiej i odpowiedzialnej pracy.