UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

18 października 2021 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Rydzynie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na zaproszenie Dyrektor SOSW w Rydzynie pani Emilii Nowak w obchodach wzięli udział: Starosta powiatu leszczyńskiego pan Jarosław Wawrzyniak, Wicestarosta powiatu leszczyńskiego pan Maciej Wiśniewski oraz Sekretarz powiatu pani Katarzyna Kamińska.

W stronę nauczycieli popłynęły serdeczne życzenia, podziękowania i słowa uznania za trud jaki wkładają w przekazywanie wiedzy i kształtowanie młodych osobowości.  Podziękowano za codzienną pracę na rzecz szkoły, swoje zaangażowanie i poświęcenie w pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Dzień Edukacji Narodowej to czas kiedy w sposób szczególny docenia się pracę pedagogów honorując ich nagrodami.

Nagrody Starosty Leszczyńskiego otrzymały: pani Elżbieta Marciniak, pani Ewa Nawrotkiewicz, pani Aniela Serwicka i pani Beata Wzorek - Malcherek.
Nagrodami Dyrektora SOSW w Rydzynie zostali uhonorowani pedagodzy: pan Artur Gniatkowski, pani Emilia Katarzyńska, pani Beata Kuczek, pani Daria Łukaszewska - Nowak, pani Agnieszka Łukaszyk, pan Damian Maciołek, pani Iwona Przybylska - Kicińska, pan Marcin Szamania oraz pani Joanna Winiarska.

Serdecznie gratulujemy sukcesów zawodowych i życzymy zadowolenia z pracy pedagogicznej!