Tradycje Świąt Bożego Narodzenia

W dniach 17 i 18 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszego Ośrodka wzięli udział w konkursie na temat tradycji świąt Bożego Narodzenia. Uczniowie podzieleni byli na dwie grupy wiekowe: klasy IV-VIII szkół podstawowych oraz klasy ponadpodstawowe. Celem konkursu było pogłębienie wiedzy na temat istoty świąt Bożego Narodzenia, świątecznych tradycji oraz zapoznanie z metodą "Pokój Zagadek" stworzoną w ramach projektu "CSW 2020".

Konkurs miał niecodzienną formę, bowiem uczniowie pracowali na tabletach. By ukończyć rywalizację uczestnicy musieli odszukać i zeskanować odpowiednie kody QR , rozwiązać 6 zadań w aplikacji Learning Apps oraz uzyskać szyfr do kłódki, która zamykała pudło z nagrodami. Konkurs przyniósł uczniom wiele radości i zabawy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom wiedzy i umiejętności.

Wyniki konkursu:
szkoły podstawowe :