Spotkanie z teatrem

28.11.2023r nasze przedszkolaki i młodsi uczniowie wzięli udział w Spotkaniu z Teatrem. Studio Teatralne Kra-art-bis przedstawiło spektakl pt. "Zimowa opowieść." Elf Chichotek to główny bohater przedstawienia. Uwielbia robić wszystkim żarty. Mieszkańcy magicznej krainy ciągle na niego narzekają. Któregoś razu poprzez swoje żarty niszczy wróżce różdżkę. Za karę zostaje zamieniony w niezdarnego pingwina oraz wysłany do Lodowej Krainy którą rządzi Śnieżna Królowa. Niestety nie jest ona zbyt miła i każe wszystkim mieszkańcom ciężko pracować, żeby zbudować dla niej wielki pałac. Historia Chichotka uczy tego, by nie robić sobie z nikogo żartów, a pomoc innym daje dużo radości! Nasze dzieci żywo reagowały na losy głównych bohaterów i świetnie się przy tym bawiły.