Ruszyły remonty dachów budynków SOSW

Dnia 14 czerwca br. w siedzibie naszego Ośrodka z upoważnienia starosty leszczyńskiego  z-ca naczelnika wydziału organizacyjnego, oświaty i spraw społecznych Izabela Nowak w obecności dyrektor Ośrodka Emilii Nowak, inspektora nadzoru zamawiającego Michała Izydorka  i kierownika robót wykonawcy Michaliny Stopka z wykonawcą robót P.H.U. Leszek Skupin podpisano protokół i przekazano teren i plac budowy celem przebudowy (remontu) dachów budynków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.  Równocześnie tego samego dnia rozpoczęły się prace rozbiórkowe i przygotowawcze na budynkach nr 5 i nr 10  polegające min. na zrywaniu zdegradowanej papy dachu budynków, zdemontowaniu na czas prowadzenia robót elementów zamontowanych na kominach, przewodów wyrównawczych i odgromowych oraz remont tynków na kominach. Po zakończeniu roku szkolnego rozpocznie się wymiana więźby dachowej i poszycia dachu na budynku szkolnym nr 2. Zakończenie prac przewidziano w terminie do połowy sierpnia br.