REKRUTACJA - OCHOTNICZY HUFIEC PRACY

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół Podstawowych,

Wkrótce koniec roku szkolnego 2020/2021, kiedy to nieliczni uczniowie zdają egzaminy poprawkowe. Życzę im wszystkim powodzenia, ale na wypadek fiaska pozwalam sobie przesłać wszystkim szkołom ofertę Ochotniczego Hufca Pracy 15-23 w Lesznie, jaka dotarła do PPPP w Rydzynie (w załączeniu).

Wskazuje ona na możliwość ukończenia szkoły podstawowej uczniowi w piętnastym roku życia (nie musi mieć ukończonych piętnastu lat), który ukończył szóstą klasę. Szczegóły w liście p. Komendant Małgorzaty Grygiel. Informacja ta często utyka gdzieś na poziomie pedagogów szkolnych, dlatego pozwalam sobie przesłać tę ofertę bezpośrednio Dyrektorom Szkół.

Przy tej okazji życzę Państwu bezproblemowych egzaminów poprawkowych i zamknięcia starego roku szkolnego, pomyślności w nowym roku 2021/2022 i ponawiam ofertę stałej współpracy. Pozdrawiam – Ewa Rosolska – dyrektor PPPP w Rydzynie.